AC BALUOAplikační centrum BALUO v Olomouci - Neředíně je vědeckotechnický park zaměřený na výzkum, technologie, inovační podnikání a odborné vzdělávání v oblasti pohybové aktivity, prevence civilizačních nemocí a podpory zdravého životního stylu. To jsou informace, které se dozvíte, když zavítáte na stránky AC BALUO, www.acbaluo.cz.

Za mě je to místo, kde se potkávají velcí i malí sportovci, kteří mají rádi pohyb na suchu či ve vodě. Přívětivé místo, kde vám lidé rádi vyjdou vstříc, když chcete realizovat sportovní plány svoje nebo svých ratolestí. Moderní budova s příjemným zázemím, kde si můžete vychutnat kávu v kavárně, když vaše děti účelně přeměňují své energetické zásoby v cílené pohybové aktivity v tělocvičně či v bazénu.

A pro mou osobu konkrétně, Aplikační centrum BALUO představuje kolektiv milých lidí, kteří mi umožnili využít prostory a zázemí plaveckého bazénu pro účely rozvoje pohybových schopností a dovedností dětí ve vodním prostředí. Tedy místem, kam se každý pátek těším já i moji plaváčci, abychom se něčemu novému naučili a společně si užili pohyb ve vodě.

Za mě i mé spokojené plavce patří zaměstnancům AC BALUO velký dík!